גודל טקסט:

מתנות לגברים

 

איך לבחור מתנה לגבר?

בחירת מתנות לגבר בהחלט מצריכה מחשבה, במיוחד כשהן מגיעות מנשים.

כשאת מחפשת מתנה לגבר שלך, ישנם שני גורמים חשובים שצריך לקחת בחשבון:

 1. תחביבים ותחומי עניין:

  זה לא בהכרח נכון שכל הגברים אוהבים אותם דברים. מומלץ לחשוב ולפרק לגורמים את הדברים שמעניינים את האחד והיחיד שלך, ולא בהכרח לחשוב בכלליות על כל המין הגברי. מתנה לגבר יכולה להיות קשורה לקבוצת כדורגל אהודה, סרט מועדף או להקה אהובה. חשבי איזה תחום מזוהה דווקא עם הגבר שלך ומה המאפיין הייחודי שלו. למשל אם הוא מוזיקאי אז כלי נגינה או הקלטה זו מתנה שיכולה להתאים, או אם הוא מתעניין בתחומי רכב או תעופה, אז אפשר לקנות לו דגם בתור מתנה.

 2. טיפוסי גברים:

  מאפיין נוסף שיעזור לך להחליט איזה מתנה תתאים לגבר שלך, הוא להבין איזה טיפוס הוא.

  דוגמאות לטיפוסים:

  הגבר הרגיש : מעדיף לא להיכנס לעימותים, לא אוהב שעושים רעש שלא לצורך, מנומס ואוהב לעשות מחוות רומנטיות לאישה שלו. אם זכית לקבל גבר כזה בתור בן זוג, יהיה זה רעיון טוב לפנק אותו ביום פיקניק עם טיול בטבע, או חדר רומנטי בצימר עם ספא. מתנה טובה יכולה להיות אביזר שיזכיר לכם בדיחה פרטית או חוויה שעברתם ביחד.

  הבליין: אוהב לצאת למסיבות ומועדונים, פוקד אחת לשבוע את הפאב המקומי, אוהב לשתות אלכוהול וייתכן שהוא גם מעשן. ביום ההולדת יעדיף לצאת לרקוד ולבלות עד השעות הקטנות של הלילה. מתנה לגבר בליין יכולה להיות כרטיס למסיבה או הופעה ללהקה שהוא אוהב. מתנה נוספת יכולה להיות גם אביזר שקשור לאלכוהול או עישון.

  השערורייתי: לא מקבל פקודות מאף אחד (פרט להוראות מהאישה שלו), אוהב ריגושים ולא מכיר את המילה "מנוחה". ימי כיף לגבר שכזה יכולים להיות כל דבר שקשור לאקסטרים: טיולי טרקטורונים או ג'יפים, צניחה חופשית, אומגה, פיינטבול או טיפוס הרים. למשל ביקור  בפארק אתגרי.

  כדי להבין טוב יותר איזה מתנה לגבר את רוצה לקנות, הגדירי בעצמך את סוג הגבר שלך כפי שכתבנו. אנחנו בטוחים שזה יעזור לך להחליט.