גודל טקסט:

מתנות לנשים

 

מאמר (לא רק) לגברים שאוהבים נשים.

למרות ששום גבר לעולם לא יודה, נשים הן המין השולט. הגברים ימשיכו להכחיש בתוקף, אבל בתוך תוכנו אנחנו יודעים שהאישה היא זו שלובשת את המכנסיים בבית. כל אישה צריך לפנק במתנה לפחות פעם בשנה (במקרה הגרוע).

חלקנו לא מוצלחים בבחירת מתנות לנשים שלנו. לאורך ההיסטוריה היו המון מקרים שנשים קיבלו מתנות גרועות מהגברים שלהן. מבחינת האישה, אין דבר מבאס יותר מלהגיע למסיבת יום הולדת ולקבל מתנות כמו: גרביים, סל כביסה, או ספר על שיטת הרזייה (?!).

אז גבר, אל תעשה טעויות שתתחרט עליהן...

טיפים לקניית מתנות לנשים:

אתה לא יודע מהו הזמן הנכון לקנות מתנה? כלל אצבע שיעזור לחיי הזוגיות שלך הוא: כל זמן הוא זמן טוב לקנות מתנה לאישה שלך !

מעבר לכך הנה מספר סיטואציות אפשריות לקניית מתנות לאישה:

  • יום הולדת לאישה, כדאי מאד שתזכור את היום הזה, כי אם תשכח אתה בצרות צרורות.
  • קבלה לעבודה חדשה.
  • מעבר מבחן חשוב או סיום לימודים.
  • פיוס לאחר ויכוח או ריב.

גברים לא אוהבים להסתובב בחנויות ולעשות קניות, למזלנו אנחנו חיים בעידן האינטרנט המאפשר למצוא מתנות לנשים בקלות ברחבי הרשת. פעם לגבר ממוצע היה לוקח המון זמן לחשוב איזה מתנה לקנות לאישה שלו. היום המצב כבר פשוט יותר.

אם גם לכם אין מושג איזו מתנה לקנות לאישה שלכם הנה מספר רעיונות למתנות לנשים:

- עגילים מעוצבים: לנשים שאוהבות אקססוריז ואביזרי אופנה מיוחדים.

- מראת איפור קטנה: תמיד שימושי שיש מראה קטנה שנכנסת בתיק, אפילו אם זה רק למקרה שצריך לבדוק ששום דבר לא ניתקע בין השיניים אחרי ארוחה במסעדה.

- קלמר / תיק קטן - מתנה שיכולה להיות שימושית מאד: לכלי רחצה, כלי איפור, או סתם לכל מיני פיצ'פקס שתמיד זרוקים בתיק הצד ועושים בלאגן.

- לבשלניות, מתנה למטבח היא בהחלט אופציה שיש לשקול. גאדג'טים למטבח יכולים להיות רעיון טוב למתנה לאישה שלך, וכמובן שאם היא אוהבת לבשל גם הבטן שלך תרוויח מהעסקה.

בהצלחה.