גודל טקסט:

קופוני אהבה להדפסה חינם

 

מחפשים רעיונות למתנות ליום האהבה? אין כמו להביע אהבה בעזרת דרכים יצירתיות, וכיוון שאהבה לא קונים בכסף אבל מתנות בדרך כלל כן, החלטנו לתת לכם רעיון פשוט ויצירתי למתנה רומנטית שתוכלו לתת לאהוב/ה שלכם עם מעט מאד מאמץ ובחינם.

קופוני אהבה יעלו חיוך על הפנים של בן (או בת) הזוג והם יוערכו לא פחות מאשר מתנה שהוצאתם עליה כסף. הרעיון הוא להעניק קופונים אישיים לדברים שאתם חשבתם עליהם שאתם יודעים שבן או בת הזוג שלכם רוצים. הדברים הפשוטים כמו אמבטיה חמה לרגליים אחרי יום עבודה או שמישהו אחר ישטוף את הכלים בכיור הם אלה שעושים אותנו באמת מאושרים במהלך היום יום. המתנות בקופונים תלויות אך ורק בדמיון וביצירתיות שלכם. פנקס קופוני אהבה יכול לשמש כמתנה מקורית ל: יום האהבה (ולנטיינז), יום נישואין, חגיגת פרק זמן מסויים בזוגיות, יום הולדת ועוד.

קופוני אהבה להדפסה חינם

קופוני האהבה של coolgift.co.il עוצבו כדי לאפשר לכם פתרון נוח ומהיר למתנה יצירתית ואישית שתשמח את החצי השני שלכם. פנקס הקופונים מובנה בתוך קובץ וורד .docx(נתמך ע"י וורד 2010 ומעלה). הקובץ מכיל 10 קופונים בודדים בתוספת כריכה קדמית וכריכה אחורית להשלמת הפנקס. התאריך והמתנה הרשומה בקופון ניתנים לשינוי בצורה חופשית, כל השאר זו למעשה תמונת רקע מעוצבת. הקופונים ממוספרים בסדר עולה מ-1 עד 10 לכן הקפידו לסדר אותם בסדר הנכון אחרי ההדפסה.

לפני שאתם מתחילים, מומלץ להתקין את הפונט המקורי שנעשה להכנת הפנקס כדי לשמור על מראה אחיד של הטקסט בקופונים. שם הפונט: BN Concept New.

פנקס קופוני אהבה הינו מתנה מקורית לחבר/ה עם העיצוב שלנו והיצירתיות שלכם.

את הכנת הפנקס תוכלו להשלים במספר דקות. פשוט להקליד, להדפיס, לגזור ולשדך. כל מה שאתם צריכים זה מחשב עם וורד 2010, 10 רעיונות למתנות לכתיבה על הקופונים, מספריים ושדכן. אלו מכם שמתקשים לחשוב מה לכתוב בקופונים יוכלו להיעזר בדוגמא שלנו.

להורדת הקובץ לחצו:

לשליחת ברכות בנושא אהבה לחצו כאן:
כרטיסי ברכה - אהבה