גודל טקסט:

אביזרים למסיבת יום הולדת

 

תכנון יום הולדת יכול להיות עסק מסובך, החלטות חשובות כמו: איזו עוגה לבחור, איך לתלות את הבלונים, ואיזה מתנות לקנות, יכולות לקחת הרבה זמן ומאמץ. אנחנו ב-greeting-cards אוהבים דברים מקוריים וגם קצת משוגעים, לכן החלטנו להתפרע קצת ולספר לכם עם איזה אביזרים של מסיבות באמת היינו רוצים לחגוג יום הולדת.

התוצאה לפניכם:

עוגה

אבן היסוד החשובה ביותר של כל יום הולדת היא עוגת יום הולדת כמובן. עוגות יום הולדת נפוצות שאנשים אוהבים הן: עוגות עם ציפוי או פיסול של בצק סוכר, עוגת שוקולד פשוטה – קלאסי לימי הולדת של ילדים, עוגת טורט גבוהה עם קרם וקצפת.

ליום ההולדת שלנו, אנחנו דווקא היינו הולכים על משהו מעט שונה, ולא, לא התבלבלנו זו עוגה!

קרייזי קייקס

www.crazycakes.com  מהאתר 

מחיר המינימום לעוגה מפוסלת מ-crazy cakes  הוא 400$.

בלונים

כל מסיבת יום הולדת חייבת תפאורה מתאימה, לבלונים תפקיד חשוב ביצירת אווירה חגיגית וכיפית. בדרך כלל רוב האנשים פשוט משתמשים בבלונים רגילים עם הליום, או פשוט מדביקים בלונים לקירות, דלתות, מנורות וכו'. אבל כיוון שאנחנו לא אנשים רגילים, הבחירה שלנו היא שונה - אמן-בלונים:

בלונים למסיבות


מעבר לתפאורה, בלונים יכולים לשמש גם לפעילויות יצירה ומופעים שחושפים עולם מופלא של צבעים וצורות.

המחיר תלוי בסוג האירוע וסוג הפעילות (למשל: סדנא, הפעלה לילדים וכו', מתאים לכל הגילאים ולכל סוגי האירועים, לא רק לימי הולדת).

כדור מראות

נמשיך עם הכנת התפאורה. כל מסיבה, במיוחד ביום הולדת צריכה להיות עם מוזיקה וריקודים. הפעם החלטנו ללכת על וינטאג' ובחרנו להוסיף כדור מראות לרחבת הריקודים שלנו. כדור מראות מוסיף המון לאווירה החגיגית, וגם קצת מחזיר אותנו אחורה בזמן.

כתר

יש לך יום הולדת? מגיע לך כתר מגניב! רק שאנחנו לא מתכוונים לכתר המסורתי שבדרך כלל עשוי מענפים או פרחים, אנו גם חלילה לא מדברים על כתר מפלסטיק. הבחירה שלנו לכתר יום הולדת היא:

cake hat

תמונה מהאתר http://blackcatcostumes.com

כובע עוגת יום הולדת, ניתן להשיג באמאזון וב-Ebay טווח מחירים 9$-25$.

 

פיניאטה

נעבור לחלק האומנותי, אחד הדברים הכי כיפים בפעילויות של יום הולדת זה פיניאטה. תולים בובה גדולה מלאה בממתקים, מכסים את העיניים של חוגג יום ההולדת ונותנים לו לנסות לפגוע בה עם מקל עד שהיא נקרעת וכל הממתקים נופלים, זה האות של כולם להסתער על הממתקים שעל הריצפה. מחירי הפיניאטות הזולות מתחילים בסביבות ה-12$ ויכולים להגיע למעל 30$ במוצרים היקרים יותר. ניתן להשיג בEbay .

הבחירה שלנו היא כמובן.... ליצן.

clown piniata

יש לכם הצעות לדברים שאתם חושבים שצריך להוסיף לרשימה? צרו איתנו קשר.